( 4.5 امتیاز از 9 )
1396/05/21-01:25 104 0

فیلمنامه «باد و پرچم» قرار است یک فیلمنامه‌ سینمایی باشد و احتمالاً محمد حمزه‌ای آن را کارگردانی می‌کند.

کامران محمدی نویسنده در گفت‌و‌گو با خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ درباره انتشار آثار اخیر خود گفت: چاپ اول رمان «مه» تمام شد و به‌زودی چاپ دومش وارد بازار می‌شود.

وی افزود: «مه» رمان چهارم من بعد از سه‌گانه‌ فراموشی است. این رمان 220 صفحه است. ساختار داستان در داستان دارد و قصه‌ روزنامه‌نگاری است که قصد دارد به اروپا مهاجرت کند. همه‌ داستان در فضای روان‌شناختی و بین خواب و بیداری اتفاق می‌افتد.

دبیر انجمن صنفی داستان نویسان اظهار داشت: بعد از انتشار مجموعه‌ «رولت روسی» که سال 94 منتشر شد و رمان «مه» که از انتشارش حدود هشت ماه گذشته است، بیشتر سرگرم نوشتن فیلمنامه بوده‌ام تا داستان. فیلمنامه‌ام با نام «باد و پرچم» قرار است یک فیلمنامه‌ سینمایی باشد و اگر همه‌چیز درست پیش برود، احتمالاً محمد حمزه‌ای آن را کارگردانی می‌کند. از حمزه‌ای در جشنواره‌ سال گذشته فیلم سینمایی «آذر» به تهیه‌کنندگی و بازی نیکی کریمی به نمایش گذاشته شد. «باد و پرچم» قصه‌ خانوادگی دارد و حکایت زنی میانسال و دختر مبتلا به سندروم دان اوست.

محمدی تصریح کرد: بجز این‌ها، پروژه‌ بعدی‌ام در دنیای داستان، احتمالاً مجموعه ‌داستان به هم پیوسته‌ای با نام موقت «باغ وحش انسانی» است که در هر یک از داستان‌های آن، یک حیوان حضور دارد. داستان «گوسفند» این مجموعه در شماره‌ اخیر مجله‌ «همشهری داستان» چاپ شده است.

 

انتهای پیام/

 

فیلمنامه‌ای با موضوع بیماران سندروم دان نوشته می‌شود

 

 

تعداد نظرات : 0 نظر

ارسال نظر

0/700
Change the CAPTCHA code
قوانین ارسال نظر
نویسنده «مه» فیلمنامه سینمایی می‌نویسد
Rated 4.5/5 based on 9 readers reviews