( 4.6 امتیاز از 10 )
1396/05/21-15:25 126 0

به مناسبت روز خبرنگار هیات امنای رزمندگان غرب و شمالغرب کشور از برنامه سازان رادیو ایران تقدیر کرد.

به گزارش ایسنا،در این مراسم که با حضور سردار داوود غیاثی راد مسئول فرهنگی هیات رزمندگان غرب و شمالغرب کشور و  براتی مسئول هیات خانواده شهدا و ایثارگران  و  مهندس بهنام احمد پور مدیر رادیو ایران و مدیران  گروه‌های مختلف این شبکه رادیویی برگزار شد،سردار غیاثی‌راد گفت: هدف از برگزاری این مراسم  تشکر  از برنامه« پلاک هشت »به خاطر توجه   خاص به موضوع  رزمندگان به ویژه  رزمندگان غرب و شمال غرب است.


وی با اشاره به  اینکه  شهید  رهبر با صدا و میکروفنش  در مقابل صدای دشمن، یک شلیک برتر بود، اظهار کرد : شاید صدای رهبر به اندازه چندین رزمنده  پیروزی‌ها را منتقل می‌کرد و پاسداشت این شهید بهترین بهانه برای تقدیر از برنامه‌سازانی است که در حوزه ایثار و شهادت تلاش می‌کنند.


او با بیان اینکه در حال حاضر تعامل خوبی بین قسمت فرهنگی  ستاد کل نیروهای مسلح صدا و سیما به ویژه رادیو برقرار است،افزود:همچنان که توپخانه همان ارزش و قداست را در بین نظامی‌ها داراست ،رادیو هم همان ارش و اعتبار را بین مخاطبانش دارد.


احمدپور نیز گفت: رادیو ایران موضوع دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت را صرفا در یک برنامه خلاصه شده نمی‌بیند.چیزی که مهم است این است که ما حتی در فضاهای اجتماعی و اندیشه‌ای هم رنگ و بوی ایثار و شهادت را دیده‌ایم. فرهنگی که  به خاطر حفظ و پاسداشت آن افرادی  رفتند و   ایثار کردند و شهید شدند  و خیلی‌ها به عنوان شهدای زنده در کشورمان زندگی می‌کنند. اگر نگاهمان  این باشد،باید بگویم  حجم خیلی زیادی از  برنامه‌های شبکه ما آمیخته با این فرهنگ  و این رویکرد و نگاه است.: در حال حاضر  در برنامه «پلاک هشت» هر روز ،همچنین  در برنامه « خیابان ایران»  به صورت هفتگی و در برنامه‌های مختلف به  مناسبت‌های مختلف  با موضوع معرفی  شهداء و بیان  دستاوردها در حوزه ایثار و شهادت برنامه دارند .

او از برنامه سازان این شبکه که در حوزه ایثار و شهادت فعالیت می کنند ،خواست که روز به روز کارشان را با کیفیت  بالاتر و جدی تر ادامه بدهند و  همیشه رادیو و رادیو ایران در وظایفی که بر عهده دارد ، موفق باشد .

در این  نسشت صمیمانه که با حضور  در سالن جلسات رادیو ایران برگزار شده بود،از شهرام ملازاده مدیر  پیشین گروه و دانش اقتصاد رادیو  ایران  به خاطر اهتمام ویژه در امر برنامه‌سازی  با موضوع ایثار و شهادت و عوامل برنامه «پلاک هشت" به تهیه کنندگی  زینب برومند، گویندگی کیوان همتی ،نویسندگی مهدی رسولی و هماهنگی سیمین بلوری تقدیر شد.

در حال حاضر «پلاک هشت» از شنبه تا چهارشنبه ساعت 13:30 با دوگروه عوامل برنامه ساز از آنتن رادیو ایران پخش می‌شود.
«پلاک هشت« به معرفی شهدای گمنام و انسان‌های بلند والایی می پردازد که مطرح و معروف نبوده‌اند.

انتهای پیام

تعداد نظرات : 0 نظر

ارسال نظر

0/700
Change the CAPTCHA code
قوانین ارسال نظر
تقدیر از برنامه‌های پلاک 8 و خیابان ایران
Rated 4.6/5 based on 10 readers reviews