( 4.8 امتیاز از 13 )
1396/05/21-23:25 162 0

پس از پایان مسابقه خنداننده شو، مطالبی در فضای مجازی مبنی بر کپی بودن استندآپ کمدی میثم درویشان‌پور منتشر شد.

به گزارش حوزه رادیو تلویزیون گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ پس از اجرای کمدین‌های خندوانه در مرحله فینال خنداننده شو، مطالبی در فضای مجازی مبنی بر کپی بودن استندآپ کمدی میثم درویشان‌پور منتشر شد.

در پی انتشار این مطالب، اشکان خطیبی در اینستاگرام خود نوشت:

«برخلاف تصور پیش آمده براى عموم، میثم بستر اصلى و قصه‌هاى کلى و جزئى شوخى‌اش را خودش طراحى مى‌کنه و من و مهرداد نعیمى روتوش مى‌کنیم یا خط و ربطش را پر رنگ‌تر مى‌کنیم. از اولین مرحله تا فینال همیشه همین روند رو طى کردیم. میثم فقط تواضع به خرج میده و خودش رو نویسنده نمى‌دونه.

فراموش نکنیم که این بچه‌ها در طول این مسابقه پا به دنیاى نمایش حرفه‌اى گذاشتند و متر کردن‌شان با معیارهاى جهانى ناعادلانه است. در طول یک استندآپ ١٨ دقیقه‎اى که حدود ١٢، ١٣ صفحه متن بوده، شباهت سه جمله‌اش به اجراى کمدینى دیگر به معنى کپى کردن از کار اون کمدین نیست. کما این که اون سه جمله پیشنهاد نویسنده‌اى دیگر بود و از اجراى میثم مشخصه که حتى اون اجرا رو ندیده؛ چون در اجراى همون سه جمله هم هیچ شباهتى به اجراى ذکر شده نداره. دروغ چرا خود من هم اون اجرا رو ندیده بودم. کمدین هیچ‌وقت قصد توهین به هیچ قشرى رو نداره فقط سعى مى‌کنه از هر موقعیت یا متریالى براى اجراش استفاده کنه. در موقعیت لالایى هم مسئله تنها مقایسه تغییر ذائقه موسیقایى نسل هاست و گرنه که من خودم رو شنونده جدى موسیقى رپ می‌دونم.

تنگ نظر نباشیم و چشم دیدن موفقیت دو تا جوون که همه چیزشون رو پاى این رویا گذاشتند، داشته باشیم. »

 

انتهای پیام/

 

اشکان خطیبی به انتقادات نسبت به اجرای درویشان پور پاسخ داد

 

 

تعداد نظرات : 0 نظر

ارسال نظر

0/700
Change the CAPTCHA code
قوانین ارسال نظر
واکنش اشکان خطیبی به کپی‌ بودن اجرای درویشان‌پور در خندوانه
Rated 4.8/5 based on 13 readers reviews