( 5.0 امتیاز از 1 )
پنجشنبه 19 مهر 1397 15:25

قرار است ساخت اثری سینمایی به نویسندگی هوشنگ مرادی کرمانی بر اساس یکی از داستان هایش آغاز شود.

این مطلب از سایت بهدونی، مطلبی در مورد «اتوبوس بابای من» را کارگردانی مطرح می‌سازد ارائه شده است، همچنین می توانید برای مشاهده ی مطالب بیشتر هم موصوع این مطلب، موضوع سینما و تئاتر دنبال کنید.

به گزارش بهدونی :

مسعود دلیری مدیر تولید و مجری طرح سینما، درباره جدیدترین فعالیت سینمایی خود به خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت: قرار است ساخت اثری سینمایی به نویسندگی هوشنگ مرادی کرمانی بر اساس یکی از داستان هایش با نام " اتوبوس بابای من " را شروع کنیم که کاری در ژانر کودک و نوجوان است.

وی افزود: فیلمنامه‌ آن را به شورای پروانه ساخت ارائه دادیم و منتظر جواب این شورا هستیم. البته «اتوبوس بابای من» نام موقت این اثر است. قرار است کارگردانی مطرح ساخت آن را بر عهده داشته باشد و من به عنوان مدیر تولید و مجری طرح در ساخت آن همکاری می‌کنم.

این مدیر تولید اذعان کرد: لوکیشن‌های این فیلم در تهران است و داستان در یک اتوبوس اتفاق می‌افتد.

دلیری با اشاره به جدیدترین حضور بین المللی " همچنان که می‌مردیم " بیان کرد: ماه گذشته این فیلم در بخش افق‌های نو جشنواره ونیز حضور داشت که تنها فیلم بلند امسال بود. همچنین در جدیدترین حضور خود منتظر جشنواره شیکاگو هستیم.

دلیری درباره حضور بین المللی " حباب " اظهار کرد: سال گذشته یک فیلم کوتاه پانزده دقیقه‌ای به صورت مشترک بین ایران و استرالیا کار کردم که نویسندگی، تهیه کنندگی و کارگردانی آن را روناک طاهر بر عهده داشت. این فیلم ماه گذشته در جشنواره سیدنی بود و حضور بعدی آن در جشنواره فیلم‌های ایران و استرالیا خواهد بود. مدیر تولید و مجری طرح این دو اثر نیز خودم بودم.

انتهای پیام/