( 5.0 امتیاز از 1 )
پنجشنبه 17 آبان 1397 21:25

همایش ملی «آیین، صلح، وحدت و تنوع فرهنگی» هفتم اسفندماه سال جاری توسط پژوهشکده مردم‌شناسی پژوهشگاه میراث‌فرهنگی برگزار می‌شود.

این مطلب از سایت بهدونی، مطلبی در مورد همایش آیین، صلح، وحدت و تنوع فرهنگی برگزار می‌شود ارائه شده است، همچنین می توانید برای مشاهده ی مطالب بیشتر هم موصوع این مطلب، موضوع گردشگری و میراث دنبال کنید.

به گزارش بهدونی :

به گزارش خبرنگار حوزه میراث و گردشگری گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه میراث فرهنگی و گردشگری؛ همایش ملی «آیین، صلح، وحدت و تنوع فرهنگی» هفتم اسفندماه سال جاری توسط پژوهشکده مردم‌شناسی پژوهشگاه میراث‌فرهنگی و گردشگری، مراکز پژوهشگاهی و دانشگاهی برگزار می‌شود.

سید احمد محیط طباطبایی دبیر علمی این همایش امروز دوشنبه ۱۴ آبان گفت: «علاقه‌مندان به شرکت در این همایش برای ارسال چکیده مقالات تا پایان آذر ماه و برای ارسال مقالات تا پایان دی ماه فرصت دارند.»

او آیین‌های ایرانی و تنوع فرهنگی، آیین‌های ایرانی و همبستگی و وحدت ملی، آیین‌های ایرانی و فرهنگ صلح، آیین‌های ایرانی و فرهنگ مدارا را محور‌های همایش ملی «آیین، صلح، وحدت و تنوع فرهنگی» اعلام کرد.

انتهای پیام/