( 5.0 امتیاز از 1 )
یکشنبه 20 اسفند 1396 12:55

آزمایشگاه فوق تخصصی نوبل به عنوان مرکز تشخیص بالینی برتر، با داشتن تجهیزات کاملا به روز و کادری متخصص و مجرب، بالاترین کیفیت خدمات آزمایشگاهی را در کوتاه‌ترین زمان ممکنه انجام می‌دهد.

این مطلب از سایت بهدونی، مطلبی در مورد آزمایشگاه فوق تخصصی نوبل ارائه شده است، همچنین می توانید برای مشاهده ی مطالب بیشتر هم موصوع این مطلب، موضوع سلامت عمومی دنبال کنید.

به گزارش بهدونی :

یکی از مهم‌ترین و در خور توجه‌ترین بخش‌های یک آزمایشگاه تشخیص طبی، بخش هماتولوژی می‌باشد که در آن بسیاری از تست‌های روتین بالینی انجام می‌گردد. اکثر تست‌های خونی شامل CBC، تست‌های سنجش التهاب مانند ESR، تست‌های انعقادی مانند PT-PTT و بسیاری از تست‌های تخصصی دیگر که برای افراد جامعه آشنا هستند، در بخش هماتولوژی انجام می‌پذیرد. آزمایشگاه فوق تخصصی نوبل به عنوان مرکز تشخیص بالینی برتر، با داشتن تجهیزات کاملا به روز و کادری متخصص و مجرب، بالاترین کیفیت خدمات آزمایشگاهی را در کوتاه‌ترین زمان ممکنه انجام می‌دهد. محیطی کاملا دوستانه و حرفه‌ای بهمراه استقبال متخصصان خوب خانواده نوبل، رضایت مندی بالای دوستداران نوبل را به ارمغان آورده است. البته به دلیل گستردگی و تنوع بالای تست‌های انجام پذیرفته شده در دپارتمان هماتولوژی، بخش‌های انعقادی و الکتروفورز به صورت مجزا مشغول به فعالیت‌های اختصاصی خود هستند.

 

آزمایشگاه فوق تخصصی نوبل


تندرستی، تحفه‌ای ایست گرانبها که جز در پرتو مراقب از خویشتن میسر نمی‌گردد. افتخار ما خدمتگذاری تخصصی به مراجعین عزیز جهت بازیابی سلامت و یا اطمینان خاطر از عدم وجود هر گونه بیماری است.

 

آزمایشگاه فوق تخصصی نوبل

 


آزمایشگاه نوبل اصفهان 
 آزمایشگاه نوبل اصفهان
 
به مطلب امتیاز دهید :
( 5.0 امتیاز از 1 )
تعداد نظرات : 0 نظر

ارسال نظر

Change the CAPTCHA code
قوانین ارسال نظر