( 5.0 امتیاز از 1 )
سه شنبه 04 اریبهشت 1397 20:57

درمان دیسک کمر با این حرکت ورزشی۸۰ درصد افراد در طول زندگی دچار کمر درد می‌شوند. گاهی اوقات دلیل این کمردرد، دیسک کمر است که می‌توان با انجام برخی از حرکات ورزشی میزان درد آن را کاهش داد. مشکل دیسک کمر معمولا در قسمت پایانی کمر ایجاد می‌شود. انجام حرکات ورزشی می‌تواند در کاهش درد و افزایش کارایی موثر باشد.نحوه اجرای حرکت همسترینگ نشستههمسترینگ نشسته باعث می‌شود که همسترینگ منقبض و منبسط شود. این ح

این مطلب از سایت بهدونی، مطلبی در مورد درمان دیسک کمر با حرکت همسترینگ نشسته ارائه شده است، همچنین می توانید برای مشاهده ی مطالب بیشتر هم موصوع این مطلب، موضوع درمان با ورزش دنبال کنید.

به گزارش بهدونی :

درمان دیسک کمر با این حرکت ورزشی

۸۰ درصد افراد در طول زندگی دچار کمر درد می‌شوند. گاهی اوقات دلیل این کمردرد، دیسک کمر است که می‌توان با انجام برخی از حرکات ورزشی میزان درد آن را کاهش داد. مشکل دیسک کمر معمولا در قسمت پایانی کمر ایجاد می‌شود. انجام حرکات ورزشی می‌تواند در کاهش درد و افزایش کارایی موثر باشد.


نحوه اجرای حرکت همسترینگ نشسته

همسترینگ نشسته باعث می‌شود که همسترینگ منقبض و منبسط شود. این حرکت در حالت نشسته انجام می‌شود. پاها را به جلو دراز کنید، با دست ها کف پاها را به سمت بدن بکشید.

 ۳۰ ثانیه پاها را در این حالت نگه دارید. حداقل با سه بار تکرار، این حرکت را انجام دهید.: گروه سلامت سیمرغ
seemorgh.com/health
khorasannews.com


به مطلب امتیاز دهید :
( 5.0 امتیاز از 1 )
تعداد نظرات : 0 نظر

ارسال نظر

Change the CAPTCHA code
قوانین ارسال نظر