( 5.0 امتیاز از 1 )
سه شنبه 15 آبان 1397 00:55

سرکار خانم دکتر میترا بهمن پور، پزشک جوان و با تجربه کشورمان، که پس از بررسی و تایید هیئت نظارت برگزاری کنفرانس، به عنوان یکی از ۲۸ متخصص سخنران این همایش انتخاب گردیدند؛ فرصت ارائه‌ی آخرین پیشرفت‌های پزشکان ایرانی در این حوزه را به دست آوردند.

این مطلب از سایت بهدونی، مطلبی در مورد برای اولین بار؛ انتخاب یک پزشک بانوی ایرانی در کنگره جهانی زیبایی، زنان و زایمان ارائه شده است، همچنین می توانید برای مشاهده ی مطالب بیشتر هم موصوع این مطلب، موضوع سلامت عمومی دنبال کنید.

به گزارش بهدونی :

دکتر میترا بهمن پور - متخصص زنان و جراح زیبایی

نخستین کنفرانس بین المللی زیبایی زنان و زایمان با عنوان International Cosmetic Gyneclogy Conference) ICGC) از تاریخ دهم تا دوازدهم آبان ماه امسال در دبی برگزار گردید. این رویداد، اختصاصاً با موضوع مبحث زیبایی در علم پزشکی زنان و سلامت بانوان و با هدف دستیابی به یک الگوی چند رشته‌ای و بیان آخرین تحقیقات و موفقیت‌های به دست آماده در این حوزه؛ با حضور پزشکان و متخصصانی از آمریکا، اسپانیا، اتریش، مصر و ... به کار خود پایان داد.
نکته حائز اهمیت در این رابطه، حضور یک بانوی پزشک ایرانی به عنوان یکی از سخنرانان این کنگره است. سرکار خانم دکتر میترا بهمن پور، پزشک جوان و با تجربه کشورمان، که پس از بررسی و تایید هیئت نظارت برگزاری کنفرانس، به عنوان یکی از ۲۸ متخصص سخنران این همایش انتخاب گردیدند؛ فرصت ارائه‌ی آخرین پیشرفت‌های پزشکان ایرانی در این حوزه را به دست آوردند.
دکتر میترا بهمن پور متخصص زنان و زایمان؛ که پیش از این نیز سابقه ارائه چندین مقاله‌ی دیگر در این زمینه را نیز داشته اند، استادیار و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران می‌باشند؛ در این کنفرانس با ارائه‌ی دو سخنرانی با موضوعات لابیاپلاستی مینور و ماژور و همچنین تزریق چربی به واژنحضور یافتند.

سخنرانی

جراحی زیبایی واژن - لابیاپلاستی
ما را در اینستاگرام دنبال کنید

منابع:
www.icgcdubai.com
www.drbahmanpour.com

به مطلب امتیاز دهید :
( 5.0 امتیاز از 1 )
تعداد نظرات : 0 نظر

ارسال نظر

Change the CAPTCHA code
قوانین ارسال نظر