( 5.0 امتیاز از 1 )
یکشنبه 01 مهر 1397 20:21

هفتمین کنفرانس «ارزش‌های مسیحی در فرهنگ جوانان معاصر» با موضوعاتی نظیر ارزش‌های دینی در دنیای مدرن؛ مشکلات جاری مطالعات دینی مدرن و مشکلات واقعی الهیات مدرن برگزار می‌شود.

این مطلب از سایت بهدونی، مطلبی در مورد برپایی کنفرانس «ارزش‌های مسیحی در فرهنگ جوانان معاصر» در بلاروس ارائه شده است، همچنین می توانید برای مشاهده ی مطالب بیشتر هم موصوع این مطلب، موضوع اعتقادات شیعه دنبال کنید.

به گزارش بهدونی :
مسیحیت

به گزارش خبرنگار دین و اندیشه خبرگزاری فارس، مؤسسه الهیات دانشگاه دولتی بلاروس در همکاری با دانشکده فلسفه و مطالعات اجتماعی دانشگاه دولتی بلاروس، گروه تاریخ روسیه دانشگاه دولتی تربیت مدرس نیژنی نووگورود و آزمایشگاه تحقیقاتی «جنبش‌های مذهبی جدید در روسیه و اروپای معاصر» در  ۲۶ اکتبر ۲۰۱۸ (شنبه ۱۴ مهر ماه)، هفتمین کنفرانس دانشجویی بین‌المللی «ارزش‌های مسیحی در فرهنگ جوانان معاصر» را برگزار می‌کند.

موضوعات کنفرانس شامل مواردی نظیر ارزش‌های فرهنگ جوانان در شرایط مدرن: مشکلات و چشم‌اندازها؛ ارزش‌های مسیحی در زندگی جوانان مدرن: خانواده، کار، خدمات اجتماعی؛ ارزش‌های مسیحی جوانان در قالب فرهنگ اینترنتی؛ ارزش‌های مسیحی در هنر معاصر و ارزش های مسیحی در آموزش مدرن است.

همچنین فعالیت‌های تبلیغاتی کلیسا و جنبش‌های جوانان؛ ارزش‌های مسیحی در سنت فرهنگی بلاروس؛ ارزش‌های مسیحی و مشکلات واقعی محیط زیست؛ ارزش‌های دینی در دنیای مدرن؛ مشکلات جاری مطالعات دینی مدرن و مشکلات واقعی الهیات مدرن از دیگر موضوعات هفتمین کنفرانس دانشجویی بین‌المللی «ارزش‌های مسیحی در فرهنگ جوانان معاصر» است.

به همین مناسبت از دانشجویان مقاطع کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه‌های جمهوری بلاروس و کشورهای همسایه برای شرکت در این کنفرانس دعوت شده است.


رایزنی فرهنگی ایران در بلاروس