( 5.0 امتیاز از 1 )
یکشنبه 08 مهر 1397 00:21

بوسنی و هرزگوین برای نخستین بار میزبان نمایشگاه بین المللی محصولات حلال در سارایوو است.

این مطلب از سایت بهدونی، مطلبی در مورد برگزاری نمایشگاه بین المللی محصولات حلال در سارایوو ارائه شده است، همچنین می توانید برای مشاهده ی مطالب بیشتر هم موصوع این مطلب، موضوع اعتقادات شیعه دنبال کنید.

به گزارش بهدونی :
گوشت حلال

به گزارش خبرگزاری شبستان به نقل از نیو تورک پست، بانک بین المللی بوسنی نمایشگاه بین المللی محصولات حلال را از پنجشنبه پنجم مهر (27 دسامبر) در سارایوو برگزار می کند و تا هفتم مهر (29 سپتامبر) ادامه دارد. در این نمایشگاه بین المللی شرکت های محصولات حلال از 36 کشور از سراسر جهان شرکت می کنند.

نمایشگاه بین المللی محصولات حلال برای نخستین بار است که به میزبانی بوسنی و هرزگوین برگزار می شود. در حاشیه این نمایشگاه، برنامه های آگاهی سازی برگزار می شود و هدف آن ارایه اطلاعات درباره فرصت های کاری در منطقه و محصولات حلال و بازارهای آن به بازدیدکنندگان است.

در این نمایشگاه شرکت هایی از ترکیه، عربستان، امارات، مالزی، بحرین، اندونزی، صربستان، مونته نگرو، کرواسی، اسلوونی، مقدونیه، آلبانی و کشورهای اتحادیه اروپا شرکت می کنند. 
در مراسم افتتاحیه رسمی این نمایشگاه «دنیس زویزدیچ»، نخست وزیر بوسنی و هرزگوین، «حسین کاوازویچ»، رئیس اتحاد اسلامی در بوسنی حضور دارند و «بکر عزت بگوویچ»، رئیس شورای ریاست جمهوری بوسنی و هرزگوین در دومین روز از این نمایشگاه بازدید می کند.

خبرگزاری شبستان